Nasza firma

Firma „Gamma” rozpoczęła działalność w 1990 roku, kreując markę Gamma w segmencie okapów kuchennych oraz akcesoriów uniwersalnych wykorzystywanych w drobnym sprzęcie AGD. Obecnie marka Gamma jest najdłużej funkcjonującą ( 25 lat ) w tym sektorze na polskim rynku.

W początkowym okresie produkty pochodziły z zakładów produkcyjnych zlokalizowanych we Włoszech. Od 2003 roku sukcesywnie rozpoczęliśmy proces przenoszenia produkcji do Polski korzystając tym samym z rodzimego potencjału produkcyjnego zarówno w sektorze dostawców komponentów jak i szeregu podwykonawców wspierając aktywnie rozwój polskiego biznesu.

Obecnie nasze produkty wytwarzane są w kilku rodzimych zakładach produkcyjnych skąd pochodzą: okapy kuchenne, wentylatory kanałowe oraz akcesoria do wentylacji. Chcąc podkreślić wysoką jakość materiałów i solidność wykonania naszych produktów, udzielamy jako jedyny producent w Europie 5 letniej gwarancji na wszystkie okapy marki Gamma.

Bogate doświadczenie oraz kompetentna kadra umożliwiają nam bezproblemową obsługę rynku tradycyjnego jak i kanału nowoczesnego, głównie w sektorze DIY.

Równolegle w firmie funkcjonuje dział dystrybucji marek zewnętrznych, które reprezentujemy na polskim rynku. Od roku 1990 byliśmy przez 16 lat wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki Severin, odpowiadaliśmy za wprowadzenie, pozycję oraz rozwój we wszystkich sektorach rynku. Osiągnięcie wysokiej rynkowej pozycji zaowocowało także podpisaniem w połowie 2006 r. umowy z uznanym na całym świecie producentem sprzętu czyszczącego, firmą Nilfisk-Advance, której zostaliśmy na rynku polskim dystrybutorem w segmencie odkurzaczy domowych a następnie myjek wysokociśnieniowych, które z sukcesem zostały wprowadzone w segmencie DIY.

Uzupełnieniem naszych możliwości jest rozbudowana sieć serwisowa zapewniająca profesjonalną obsługę naszych klientów. Nasi serwisanci świadczą zarówno usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne w punktach serwisowych na terenie całego kraju.

Obecnie, dzięki dużemu potencjałowi logistycznemu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom handlowym kompleksową reprezentację ( import, certyfikacja, dystrybucja, serwis handlowy, gwarancyjny, itp…).